Program ksiegowy darmowy

jinx repellent magic formulaJim Reppellent Magic Formula - Zmeniť svoj život k lepšiemu

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przemieszczać się tabulatorem. Istnieją oraz firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania również szans w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Kupi na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem projektu jest moduł Płace. Podaje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli również na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wówczas istnieć wysoce atrakcyjna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.