Odpylacze gornicze budowa

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w formy worków filtracyjnych z dalekich produktów i o różnym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stoi kłopot z nieczystym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Bardzo atrakcyjne - filtry modułowe, które używane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze robią swoją wartość i przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej możliwości mamy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na bliską formę stanowią silną powierzchnię filtracyjną.

Bardzo silna gama proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Dużo informacji o swej ofercie można zyskać na polskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są dostępne w klasy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w ciągu zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.