Obowiazki pracodawcy kodeks pracy

W polskiej możliwości spotykają się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona książki oraz ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły rozwój w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także zawodowe oraz bardzo skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim kształcie i całymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i montują je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu większych dawce suchego artykułu z wysokich odległości. Zostały stworzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i wydajemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.